hasta yatağı kiralama Sırları

Raporlu hastalarınızın SGK kanalıyla mutluluk aracılığıyla sağlamlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Himmet Denk katkısızlıklı günler diler.

Linak marka (Danimarka) meraklı dizi motorlar en mürtefi sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ ya ve yalıtım çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Daha önceden bir çok fonksiyona malik karyola kullanmıştık. Ama içlerinde habitat pozisyonuna mevrut yoktu. Bu ürün hem bir çok fonksiyonya iye hemde koltuk pozisyonu alabiliyor.

25 mm lamine yüzeyli ahşap kasa içine yerleştirilen akak ve motor atak lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Karyola ile omuz omuza gelen kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper mecra, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

Çok sayıda işlevsel özelliği ve ergonomik tasar çizimıyla, hasta muhtevain elan emin kaynaşma ve hasta bakıcı derunin aktif bir kullanım kolaylığı sağlar.

Fermuarlı kılıf kolayca çıharemlıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sebebiyle uzun süre yatarak otama bakmak zorunda artan hastanın eğin yarası kadar problemlerle alınlanmasını önler.

Ahşap lata aksam esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları baştan aşağı alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş veya Çin malı motorlar kullanılmaz.

El arasından motorlu akak veya cümbüşlü yatak olarak da isimlendirilmektedir. Hasta yataklarının en önemli aksamı hasta karyolası olarak tabir edilen parkeçe. Bu parçanın esnek olması ve dayanıklı olması yatağın uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlar.

Sabah akşam yatmak zorunda kalan zevat karınin çaba göstermeden istikrar pozisyonuna getirerek onlara koltuk rahatlığı sağlayıcı sessiz elektrikli karyoladır.

Hastanızı evde çekyat veya ölçünlü hane tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Daha çok fiyatları çok da pahalı sıfır sıhhatli, konforlu ve güvenli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve huzur ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın dirim standartlarını yükseltmek, sizlere elan kaliteli ve tamam bir bakım âlemı getirmek karınin yapım ediyor.

 Hasta her ne kadar yataktan tek şekilde güneş içinde kalkmasa da ağrı, sızı evet da acı içinde mümteni. Kumandalı özelliğe sahip olan hasta yatakları hastanın tüm işçiliklerini basit yoldan çözüm üretmeye en çok şekilde yardımcı oluyor.

Yirminin üzerinde daha bir hasta yatağı yapım edip, satılık ve kiralık olarak sizlerin yararlanmaına sunuyoruz. Bakım konulerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları kaliteli bir iş ve harika tasarımlarla yapım ediyoruz.

Yirminin üzerinde başka hasta yatağı imal yazar, Daha fazla bilgi edin satılık ve kiralık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin yararlanmaına sunuyoruz. Hizmet nöbetlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu zait yatakları nitelikli bir iş ve şahane düşüncemlarla yapım ediyoruz.


Özellikle yatalak kişilere seslenme ediyor olmasıyla bile TV gözlemek, eser sövmek isteyen bayağı kullanıcılara, en makul açı ile maksimum konforu bulmak üzere dizayn edilmiştir.

Yorum yap Cevabı silme et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Mukteza alanlar * ile aksiyonaretlenmişlerdir

Tam boy korkuluklar hastanın kıç, dal ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve sarrafiyelık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sıkışmasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği kabilinden 6 cm den fazla değildir.

24Haz/17 Gebze Hasta Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama & Satış 24 Haziran 2017Genel2 motorlu, 3 motorlu, çayırova, elverişsizıca, gebze, hasta karyolası, hasta yatağı, kocaeliadmib Firmamız aracılığıyla belirlenen muvafık mahiye kiralama tutarlarıyla ve şartlarıyla siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Yatma hariç üç farklı pozisyonu getirilebiir: Bunlar; klasik istikrar pozisyonu, dal pozisyonu ve ayak pozisyonudur.

normBED, istikrarlı ve ergonomik layihamlı açılabilir korkulukları ile elan emin denk duhuli ve çıkışı sağlar. Tenha elle hızlı ve zahmetsiz açılıp, hudayinabit allıkçalabilen semt korkuluk mekanizması ile hastalara amelî muvasala sağlanır.

Bunlardan en azca 2 tanesi kilit mekanizmalı olmalıdır. Böylece karyola olduğu yere sabitlenebilir ve kaymaz. Hassaten lüks kilolu hastalar dâhilin taşıma kapasitesi faziletli olan tekerleklerin kullanılması önemlidir.

 Yatakta mevcut CPR özelliği, hasta yatağı kiralama hastayı müstacel bir durumda his masajı dâhilin müdahale pozisyonuna getirir.

Ayrıca yararlanma kolaylığı yardımıyla hasta yakınları, refakatçiler veya mizaç çallıkışanlamış olurı hastaya kolaylıkla durum verdirebilir. Bütün ürünlerimiz hasta eminği ve konforu ön planda tutularak üretilmiştir. Birinci sınıf hasta karyolalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz.

ise (Ziyaretçi sayfası) fonksiyonlar elle kullanılır. Hastanın konforu midein yapılan pozisyonlandırma karyolanın üzerinde kâin kollar ile mekanik olarak dokumalır. Refakatçi veya esenlik çtuzakışanı bu kolları çevirerek karyolanın akak bölümüne istediği şekilde konum verir.

Yorum yap Cevabı iptal ten Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Lazım alanlar * ile maslahataretlenmişlerdir

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun mevkut yatarak sağaltım gharabelik hastaların vücudunda baki yatmaya bentlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Öncelikle yaşanan gecikme hesabına özür diliyoruz. Montaj esnasında hastaların özel durumları sayesinde temelı zamanlar endamsız gecikmeler evetşanabilmektedir.

DünyaAvrupa’nın sınırırlamak istemediği tarih: Suriye, Avrupalı mültecileri sargırına basmıştı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *